Arenduses kinnistud

Riia

Benjamini Maja

Riia südalinnas asuv Benjamini Maja on 1876. aastal ehitatud renessanslikus stiilis hoone, Läti riikliku tähtsusega arhitektuurimälestis. Töötame väärika hoone jaoks välja arenduskontseptsioon.

Saue vald

Laagri Logistikakeskus

Neli kinnistut asuvad Laagri alevikus Gate Tallinn tehnopargis Tallinn-Pärnu maantee ääres ja Tallinna ringtee vahetus läheduses. Kokku üle 60 000 m² suurused kinnistud on sobilikud logistika- ja tööstuskinnisvara rajamiseks.

Vilnius

O2 Offices

Uus ärikeskus Vilniuse Šnipiškėsi linnaosas Compensa kontserdisaali kõrval. Seitsmekorruselisse 7100 m² üüripinnaga hoonesse tulevad büroopinnad, kaubandus-, toitlustus- ja teenindusettevõtted.

Vilnius

Rinktines arendusprojekt

Arendame Vilniuse vanalinna lähedale neljast hoonest koosneva kvartali büroo- ja teeninduspindade ning apartment hotelliga.

Tallinn

Smuuli kvartal

Arendame Tallinna Kadrioru ja Lasnamäe piiril asuvale üle 11 hektari suurusele kinnistule inimsõbraliku mitmekesise linnaruumi. Äri- ja eluhoonetes paiknevad bürood ja erinevad vajalikud teenused ning hooneid ümbritseb roheala.

Tallinn

Kalasadama arendusprojekt

Kavandame Tallinna kesklinnas mere ääres asuvale kinnistule üle 200 toaga apartment hotelli, mis pakub vajalikke teenuseid nii lühemaks kui pikemaks majutusperioodiks.

Riia

Elemental Skanste büroohooned

Rajame Riia kiiresti areneva Skanste piirkonda kaks omavahel ühendatud 10-korruselist büroohoonet. 21  000 m² A-klassi üüripinnaga büroohooned valmivad 2023. aasta kevadel. 

Tallinn

Liivalaia kvartal

Liivalaia kvartalisse tuleb 36 000 m² kvaliteetset üüripinda ning rajame siia Eesti kvaliteetseima töökeskkonna. Kvartal koosneb kokku kolmest hoonest ja neid ühendavast parkimismajast ning valmib 2024. aastal. 

Riia

Lucavsala kinnistu

Läti kesklinnas Daugava jões asuval Lucavsala saarel paiknev ligi 15 000 m² suurune kinnistu sobib äri- või eluhoonete rajamiseks.

Rae vald

Pähklimäe tee 13

Ligikaudu 75 000 m² kinnistu asub Tallinn-Tartu maantee ja Tallinna ringtee ristmikul Rukki tehnopargis. Kinnistu on sobilik logistika- ja tööstuskinnisvara rajamiseks.