Spice kaubanduskeskus investeerib 7 miljonit eurot uuendusprojekti
Kapiteli Rukki tee 5 logistikakeskus pälvis BREEAM In-Use rohesertifikaadi
Ilmus uurimisprojekti „Lõpetamata linn“ raamat
Kapitel on Eesti konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte
Muutused Spice ostukompleksi juhtimises

Muutused Spice ostukompleksi juhtimises

Spice ostukompleksi juhtkond on muutunud. Alates 6. oktoobrist 2021 on Spice ja Spice Home`i tegevdirektor ja juhatuse liige Marie Vaino, kes võtab üle Kadrija Pudova tööülesanded.

„Viimaseid aastaid on iseloomustanud väga tihe konkurents kaubandusturul ning kiiresti kasvav e-kaubanduse populaarsus, mida mõlemat võimendas üleilmne pandeemia. Täname Kadrija Pudovat Spice ja Spice Home’i ostukeskuste juhtimise eest nendel keerulistel aegadel,“ ütles Spice ostukompleksi nõukogu esimees Taavi Ojala.

„Kaubanduskeskused peavad kohanema muutunud ja muutuva tarbijakäitumise ning muude trendidega. Marie juhtimisel jätkame tööd Spice renoveerimisprojektiga, värskendame Spice Home’i kontseptsiooni ja parandame üldist kliendikogemust. Spice ja Spice Home’i aktsionäri esindajana on Mariel kõik volitused teha vajalikke otsuseid. Spice ja Panorama kaubanduskeskuste nõukogu liikmena on ta aktiivselt tegelenud jaekaubandussektori praeguste väljakutsetega. Samuti on tal varasem töökogemus Spice ja Vilniuse Panorama keskustes,“ lisas Taavi Ojala.

Spice on üks juhtivaid kaubanduskeskusi Lätis. See asub Daugava jõe lõunakaldal, vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Riia kesklinnast ja mugava ligipääsuga Riia lennujaamast. Spice kaks ostukeskust – Spice ja Spice Home – on koduks enam kui 150 brändile ning neis tegutseb kokku üle 200 kaupluse. Lisaks on restoranid, kohvikud ja mitmed vajalikud teenused. Külastajate elu teevad mugavaks ligi 2000 parkimiskohta. Peagi avatakse Spice Promenade, mis võimaldab ohutult ja mugavalt liikuda Spice ja Spice Home’i keskuste vahel ning mille spetsiaalsetel moodullettidel pakutakse aastaringselt kohalike tootjate kvaliteetseid gurmeetooteid.