Elemental Skanste

Kogupind
33 500 m²
Üüripind
21 300 m²

Elemental Skanste büroohooned kerkivad Riia uue äripiirkonna Skanste südamesse Arēna Rīga kõrvale ning Luminori Läti peakontori vastu. 

Elemental Skanste projekti iseloomustab silmapaistev arhitektuur, kaasaegsed tehnilised lahendused, esmaklassiline sisekliima, korruste kõrgus on vähemalt kolm meetrit ning tõstetud põrandad tagavad paindlikkuse ruumiplaneeringu ja töökohtade asukoha muutmiseks. Energiasäästlikud hooned on projekteeritud vastavalt rahvusvahelise BREEAM standardi Excellent kõrgele tasemele. Osa jahutus- ja küttevajadusest kaetakse energiavaiadest saadava keskkonnasõbraliku energiaga. 

Kahes omavahel ühendatud hoones on 21 000 m² A-klassi üüripinda, konverentsikeskus, co-working ala, 400-kohaline jalgrattaparkla koos pesemis- ja riietusruumidega, spordisaal ning erinevad toitlustus- ja teeninduspinnad. Koos hoonetega valmib ca 500 parkimiskohta, sealhulgas 200 kohta hoonete all asuvatel parkimiskorrustel. 

Büroohoonete läheduses asub kaks parki: Skanstes Park ning 2022. aastal valmib üle Skanstese tänava Riia üks suurimaid, 3-hektariline uus avalik park erinevate sportimis- ja vaba aja veetmise võimalustega. Projekti asukoht tagab otseühenduse kesklinnaga ning mugava ligipääsu erinevate transpordiliikidega.  

Tegemist on Skanste arendusprojekti esimese etapiga ning perspektiivis kavandab Kapitel siia veel kolme büroohoonet ja parkimismaja. 

Aadress

Skanstes tn 25, Riia

Korruseid

10 korrust

Kogupind

33 500 m²

Üüripind

21 300 m²

Valmimisaasta

2023. aasta kevadel

Arhitektid

Arhitektuuribüroo Pluss

Kontakt

Imants Krēsliņš
+371 2746 2687
imants.kreslins@kapitel.lv