Spice kaubanduskeskus investeerib 7 miljonit eurot uuendusprojekti
Kapiteli Rukki tee 5 logistikakeskus pälvis BREEAM In-Use rohesertifikaadi
Ilmus uurimisprojekti „Lõpetamata linn“ raamat
Kapitel on Eesti konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte
Muutused Spice ostukompleksi juhtimises

Sõpruse Ärimaja ja Delta Plaza üürnikele lisandub uusi mugavusteenuseid

Kapitel töötab järjepidevalt eesmärgiga pakkuda oma büroohoonetes kvaliteetset teenust ja mugavat töökeskkonda. Viimastel aastatel on ettevõte investeerinud Sõpruse Ärimaja ja Delta Plaza energiaefektiivsuse tõhustamisse ja töökeskkonna parandamisse üle poole miljoni euro. Selle tulemusel on Sõpruse Ärimaja üks innovaatilisemaid ärimajasid omas klassis ning lisaks pälvis ärimaja rahvusvahelise BREEAM In-Use sertifikaadi tasemel Very Good.

Veelgi parema teenusepakkumise nimel lisandub tänavu nii Delta Plaza kui Sõpruse Ärimaja üürnikele erinevaid uusi mugavusteenuseid. Sõpruse Ärimaja esikülje mõlemasse otsa on paigaldatud uued külalistele mõeldud jalgrattahoidjad ning hoone ja Sõpruse pst vahelisele haljasalale istumispingid. Tänavu suvel valmib jalgrattaruumi ümberehitus ja lisanduvad üldkasutatavad duširuumid. Hoone A-korpuse sissepääsu vastas olevate parkimiskohtade kõrvale paigaldatakse elektriautode kiirlaadija ning parkimismaja sissesõidu kõrval 0-korrusel avab uksed autode käsipesula. Suve lõpust ootab Sõpruse Bistro külastajaid uuenenud siseviimistlusega. Büroohoone A-korpuses asuv söögikoht pakub nii hommiku- kui lõunasööki ning sobib vabamaks töiseks kohtumiseks.

Delta Plazasse paigaldatakse tänavu suvel kaks elektriautode kiirlaadijat büroohoone küljel asuvasse külaliste parkimistsooni. Suvel avame 4. korrusel parkimismaja katusel väliterrassi ning 0-korrusel täiendavad duširuumid, samuti uuendame parkimismaja disaini ning nii parkimismaja kui hoonesisest viidandust ja infograafikat.