Spice kaubanduskeskus investeerib 7 miljonit eurot uuendusprojekti
Kapiteli Rukki tee 5 logistikakeskus pälvis BREEAM In-Use rohesertifikaadi
Ilmus uurimisprojekti „Lõpetamata linn“ raamat
Kapitel on Eesti konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte
Muutused Spice ostukompleksi juhtimises

Spice kaubanduskompleks investeerib 800 000 eurot promenaadi ehitusse

Spice kaubanduskompleksis käivad ehitustööd Spice ja Spice Home kaubanduskeskusi ühendava promenaadi rajamiseks. Promenaadil on mugav ja ohutu liigelda ning sealsed pingid ja lauad pakuvad värskes õhus ajaveetmise võimalusi.  Projekti koguinvesteering on 800 000 eurot ning promenaadi valmimine on plaanitud septembri lõppu.

 „Meie soov on luua klientidele nauditav ja inspireeriv keskkond. Põhjalikult läbimõeldud arhitektuur rikastab ostukeskuste ümbruskonda ning tänu sellele on kahe ostukeskuse vahel tunduvalt mugavam, meeldivam ja ohutum jalutada,“ sõnas Spice ostukompleksi tegevdirektor Kadrija Pudova. „Promenaadile tulevad spetsiaalsed moodulmajad, kus kaheksa üürnikku hakkavad pakkuma klientide soovidele vastavaid gurmeetooteid alates värsketest köögi- ja juurviljadest, lihast ja mereandidest ning lõpetades restoranide pakutavate erinevate köökidega.“

„Oma igapäevatöös ja arendusprojektides üritame igal võimalusel kasutada jätkusuutlikke lahendusi. Promenaadi konstruktsioonid ja moodulmajad tulevad puidust ning kasutame ümbertöödeldud materjalist tehtud lahendusi. Katusele paigaldame päikesepaneelid, mis toodavad üüripindade kütte ja jahutuse jaoks energiat. Lisaks paigaldame päikesepaneelidega pingid, kus külastajatel on võimalik oma elektroonikaseadmeid laadida. Samuti rajame mikromobiilsuse ala jalgrataste ja elektritõukerataste parkimiseks ning elektrisõidukite laadimiseks,“ rääkis Spice ostukompleksi hooldus- ja arendusjuht Artis Teibe.

Promenaadi on projekteerinud SIA Lejnieku Projektesanas Birojs ning ümberehitustöid teostavad SIA PRO DEV ja töövõtja SIA Fabrum.