Eesti

AS Kapitel

Läti

SIA Kapitel

Leedu

UAB Kapitel

Tšehhi

Kapitel s.r.o

AS Kapitel

Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn
Tel: +372 680 5400
+372 680 5400
E-mail: info@kapitel.ee

Taavi Ojala

Juhatuse esimees
Tegevdirektor

+372 680 5400

taavi.ojala@kapitel.ee

Rait Pallo

Juhatuse liige
Finantsdirektor

+372 680 5400

rait.pallo@kapitel.ee

Holger Tilk

Investeeringute juht

+372 5680 5224, +420 7 2552 0225

holger.tilk@kapitel.ee

Allan Remmelkoor

Projektidirektor

+372 505 7190

allan.remmelkoor@kapitel.ee

Anne Junolainen

Grupi ärikontroller

+372 5680 5403

anne.junolainen@kapitel.ee

Merit Kullasepp

Turundus- ja müügidirektor

+372 650 1257

merit.kullasepp@kapitel.ee

Andrei Kokk

Müügi- ja kliendisuhete juht

+372 680 5404, +372 5680 5404

andrei.kokk@kapitel.ee

Leelo Piik

Pearaamatupidaja

+372 680 5408

leelo.piik@kapitel.ee

Katrin Nurja

Raamatupidaja

+372 680 5409

katrin.nurja@kapitel.ee

Angelika Paglant

Raamatupidaja

+372 680 5410

angelika.paglant@kapitel.ee

Pille Lukin-Kangur

Kõltsu Mõisa elu korraldaja

+372 514 6625

info@koltsumois.ee

Tõnis Mill

Kõltsu Mõisa mõisavalitseja

+372 509 9877

haldus@koltsumois.ee

Mait Miller

OÜ Kapitel Logistics juhatuse liige

+372 509 1801

mait.miller@kapitel.ee